Trener piłkarski Junior

Soccer Coach Junior – wszystkie narzędzia, których trener piłkarski potrzebuje do ukończenia 12 roku życia, aby osiągnąć sukces.

W tym tygodniu ukazuje się biuletyn Soccer Coach Junior, aby regularnie oferować trenerom piłki nożnej na całym świecie pomoc w doskonaleniu coachingu i wydajności ich drużyn.

8-stronicowy biuletyn zawiera mnóstwo łatwych w użyciu wskazówek i porad, które składają się na kompleksową, łatwą w użyciu bibliotekę informacji trenerskich, obejmującą wszystkie aspekty gry w wieku poniżej 12 lat.

Omawiane tematy obejmują

  • Co robić, gdy jesteś jednym trenerem z dużą liczbą graczy
  • Jak odwrócić przegraną passę drużyny
  • Jak sprawić, by każda sekunda liczyła się w połowie czasu
  • Jak zmienić 11 osób w spójną, atakującą drużynę
  • Wybór drużyny: czy wybierasz zwycięską drużynę czy drużynę all-inclusive?
  • Techniki poprawy koncentracji zespołu
  • Sześć kluczowych atrybutów, których potrzebuje twój kapitan
  • Jak sprawić, by nowi gracze byli częścią zespołu
  • Pięć sposobów na jak najlepsze wykorzystanie substytutów
  • Granie przeciwko stronie, która oszukuje

Jak zmaksymalizować swoje szanse na sezon bez kontuzji?

Każdego miesiąca w podręcznym edytorze biuletynu w formacie pdf David Clarke zapewnia swoim czytelnikom cenne narzędzia. Otrzymasz najlepsze wskazówki, techniki i strategie trenowania piłki nożnej, z których możesz od razu korzystać w zespole.

Członkom nigdy nie zabraknie przydatnych, praktycznych sposobów na ulepszenie swojego coachingu i uzyskiwanie lepszych rezultatów – niezależnie od wyzwań, jakie napotkasz.

David powiedział: „Podobnie jak wielu ojców, zacząłem trenować, kiedy moi dwaj chłopcy zaczęli grać i od tamtej pory trenowałem chłopców w wieku od 7 do 13 lat”.

„Zakwalifikowałem się jako trener FA i zacząłem stosować w praktyce to, czego się nauczyłem. Ale chciałem więcej. Zacząłem czytać wszystko, co mogłem znaleźć na temat coachingu i wdrażania najlepszych. Teraz jestem zachwycony, że mogę to wszystko przekazać na stronach Soccer Coach Junior ”.

Wydawca Andrew Griffiths powiedział: „Staramy się publikować najlepsze na świecie porady dla trenerów piłki nożnej. Naszym celem w biuletynie Soccer Coach Junior jest sprawienie, by trenerzy poniżej 12. roku życia byli bardziej pewni siebie i osiągali sukcesy w zaledwie 30 minut w miesiącu. ”

Naprawdę unikalne podejście Soccer Coach Junior do rozwoju coachingu gwarantuje, że niezależnie od długości sezonu trenerom nigdy nie zabraknie praktycznych ćwiczeń piłkarskich, strategii gry, scenografii lub treningów fitness.

Oto niektóre komentarze trenerów z całego świata, którzy już spojrzeli na Soccer Coach Junior.

Co za wyjątkowy zasób

John Bardwell, Wexford Soccer Club 1997 Boys, Toronto, Ontario

„Kupiłem wiele książek o coachingu, twoje materiały są najlepsze z nich”

Frank McClean, Ballynahinch Olympic FC, Irlandia Północna

„Zaczynam jako trener. Mój najstarszy chłopiec ma pięć lat i w tej chwili biorę poniżej 5 lat, poniżej 6 lat i dopiero zaczynam trenować lokalną szkołę podstawową poniżej 8 lat. Myślę, że twój dziennik jest właśnie tym, czego potrzebuję.

Dave Buckley, Malmesbury, Anglia

„Chciałbym mieć tego typu porady, kiedy zaczynałem trenowanie piłki nożnej juniorów (ponad 8 lat temu). Jest idealny do nakreślenia podejścia do zarządzania drużynami piłkarskimi juniorów ”.

Paul Norris, Woodbank FC, Bolton, Anglia

„Przez cały tydzień jestem zapracowaną osobą – prowadzę małą firmę, lokalny ratusz i teren rekreacyjny, mam młodą rodzinę i prowadzę młodzieżowy klub piłkarski z czterema drużynami w pięciu ligach. Czytam Soccer Coach Junior i myślę: „Jest ktoś, kto rozumie, skąd pochodzę. To jest mój język i jest to rodzaj rozwoju, którego chcę, aby moi gracze byli trenowani, też słuchali ”.”

Nick Miles, Culm United Youth FC, Uffculme, Devon, Anglia

„To fantastyczny zasób i coś, na co czekałem od dłuższego czasu”.

Colin Hakin, Luton Borough Football Club, Luton, Anglia

„Wskazówki są łatwe do zastosowania i przypominają zabawną część gry”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *